gaü arizona
Türkçe En İyi İnternet Gazetesi
Günün Haberleri Giriş Sayfam Yap Favorilere Ekle Künye İletişim Son Dakika Ekle RSS
 
 
ANA SAYFA ANTALYA KKTC TÜRKİYE DÜNYA SPOR FOTO GALERİ VİDEO GALERİ
ANTALYA   7/15 °C
 
 
    Divan Talya Oteli 50 Milyon Dolara Yenilenerek 2024 de Açılacak  
 
    Alsancak – Lapta bölgesi için ek tedbirler  
 
    Bakan Koca: 6.5 milyon doz aşı pazartesi Türkiye'de  
 
    Meteoroloji Antalya Genelinde Fırtına İçin Uyardı  
Bugün Hava Nasıl Olacak?
Bugün Hava Nasıl Olacak?
 
Hava sıcaklığının ülke genelinde mevsim normallerinin altında seyretmeye devam edeceği tahmin ediliyor.
 
26 Kasım 2014 Çarşamba - 09:19

Yapılan son değerlendirmelere göre ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu; Marmara'nın doğusu, Doğu Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Isparta çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Kıyı kesimler ile Güneydoğu Anadolu bölgesinin güneyinde yağmur ve sağanak, iç ve doğu kesimlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde gerçekleşmesi beklenen yağışların; Güneydoğu Anadolu bölgesi, Sakarya, Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş, Konya, Karaman, Aksaray, Kırşehir, Yozgat, Düzce, Elazığ, Tunceli, Bingöl, Muş, Bitlis, Şırnak ve Hakkari ile Kocaeli'nin doğu ve Bolu'nun batı kesimlerinde yer yer kuvvetli ve yoğun olacağı tahmin ediliyor.
 
RÜZGAR: Genellikle kuzey yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette; Marmara, Ege ile Batı Akdeniz'de kuvvetli olarak (30-60 km/sa) esmesi bekleniyor.
 
UYARILAR
 
YOĞUN KAR ve KUVVETLİ YAĞMUR UYARISI: Kıyı kesimler ile Güneydoğu Anadolu bölgesinin güneyinde yağmur ve sağanak, iç ve doğu kesimlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde gerçekleşmesi beklenen yağışların; Güneydoğu Anadolu bölgesi, Sakarya, Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş, Konya, Karaman, Aksaray, Kırşehir, Yozgat, Düzce, Elazığ, Tunceli, Bingöl, Muş, Bitlis, Şırnak ve Hakkari ile Kocaeli'nin doğu ve Bolu'nun batı kesimlerinde yer yer kuvvetli ve yoğun olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (su baskını, ulaşımda aksamalar, vb) ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir.
 
KUVVETLİ RÜZGAR, BUZLANMA VE DON OLAYI UYARISI: Batı bölgelerimizde kuzey yönlerden kuvvetli rüzgar (30-60 km/sa), iç ve doğu bölgelerde bu sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı, Trakya, İç Ege, İç Anadolu, ve Batı Akdeniz'in iç kesimlerinde zirai don olayı beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.
 
BÖLGELERİMİZDE HAVA
 
MARMARA
Parçalı ve çok bulutlu; bölgenin doğusunun yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Genellikle yağmur, bölgenin yüksek kesimleri ile Balıkesir, Bursa ve Bilecik çevrelerinde yer yer karla karışık yağmur ve kar şeklinde gerçekleşecek olan yağışların Sakarya çevreleri ile Kocaeli'nin doğu kesimlerinde kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın; kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli olarak (30-60 km/sa) eseceği tahmin ediliyor.
 
BALIKESİR Parçalı ve çok bulutlu; bugün (Çarşamba) aralıklı yağışlı geçecek. Yağışların genellikle yağmur, sabah saatlerinde yer yer karla karışık yağmur ve kar şeklinde gerçekleşmesi bekleniyor. 8
 
BURSA Parçalı ve çok bulutlu; aralıklı yağışlı geçecek. Yağışların genellikle yağmur, sabah ve gece saatlerinde yer yer karla karışık yağmur ve kar şeklinde gerçekleşmesi bekleniyor. 9
 
İSTANBUL Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 8
 
YALOVA Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 11
 
EGE
Parçalı ve çok bulutlu; Afyonkarahisar ve Kütahya çevrelerinin hafif kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; kuzey ve kuzeybatı yönlerden kuvvetli olarak (30-60 km/sa) esmesi bekleniyor.
 
A.KARAHİSAR Parçalı ve çok bulutlu, bugün (Çarşamba) aralıklı hafif kar yağışlı 3
 
AYDIN Parçalı bulutlu 15
 
İZMİR Parçalı bulutlu 11
 
UŞAK Parçalı ve çok bulutlu 7
 
AKDENİZ
Parçalı ve çok bulutlu; bölgenin doğusu ile Isparta çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Genellikle yağmur ve sağanak, bölgenin yüksek kesimleri ile Isparta çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde gerçekleşecek olan yağışların Hatay, Osmaniye ve Kahramanmaraş çevrelerinde yer yer kuvvetli ve yoğun olması bekleniyor. Rüzgarın; bölgenin batı kesimlerinde kuzey yönlerden kuvvetli olarak (30-60 km/sa) eseceği tahmin ediliyor.
 
ADANA Parçalı ve çok bulutlu; bugün (Çarşamba) aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı, iç ve yüksek kesimlerinde karla karışık yağmur ve kar yağışlı 14
 
ANTALYA Parçalı bulutlu 14
 
ISPARTA Parçalı ve çok bulutlu, bugün (Çarşamba) aralıklı hafif kar yağışlı 4
 
MERSİN Parçalı ve çok bulutlu; bugün (Çarşamba) ilk saatlerde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 14
 
İÇ ANADOLU
Parçalı ve çok bulutlu; bölge genelinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Karla karışık yağmur ve kar şeklinde gerçekleşecek olan yağışların Konya, Karaman, Aksaray, Kırşehir ve Yozgat çevrelerinde yer yer kuvvetli ve yoğun olması bekleniyor.
 
ANKARA Parçalı ve çok bulutlu, bugün (Çarşamba) hafif olmak üzere aralıklı karla karışık yağmur ve kar yağışlı 6
 
ESKİŞEHİR Parçalı ve çok bulutlu, bugün (Çarşamba) hafif olmak üzere aralıklı karla karışık yağmur ve kar yağışlı 5
 
KIRIKKALE Parçalı ve çok bulutlu, hafif olmak üzere aralıklı karla karışık yağmur ve kar yağışlı 3
 
KONYA Parçalı ve çok bulutlu, ilk saatlerde yoğun olmak üzere aralıklı kar yağışlı 2
 
BATI KARADENİZ
Parçalı ve çok bulutlu; bölge genelinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Kıyı kesimlerinde yağmur, bölgenin iç ve yüksek kesimlerinde yer yer karla karışık yağmur ve kar şeklinde gerçekleşmesi beklenen yağışların Düzce ile Bolu'nun batı kesimlerinde yer yer kuvvetli ve yoğun olacağı tahmin ediliyor.
 
BARTIN Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu 8
 
BOLU Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçecek. Yağışların; bugün (Çarşamba) öğle saatlerinde batı kesimlerinde yoğun olması bekleniyor. 3
 
DÜZCE Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu geçecek. Yağışların; bugün (Çarşamba) yer yer kuvvetli olması bekleniyor. 5
 
ZONGULDAK Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu 7
 
ORTA ve DOĞU KARADENİZ
Parçalı ve çok bulutlu; sabah saatlerinde Orta Karadeniz ile zamanla bölge genelinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Kıyı kesimlerinde yağmur ve sağanak, bölgenin iç ve yüksek kesimlerinde yer yer karla karışık yağmur ve kar şeklinde gerçekleşmesi bekleniyor.
 
AMASYA Parçalı ve çok bulutlu; aralıklı karla karışık yağmur ve kar yağışlı 6
 
ÇORUM Parçalı ve çok bulutlu; bugün (Çarşamba) aralıklı kar yağışlı 4
 
RİZE Parçalı ve çok bulutlu; bugün (Çarşamba) öğle saatlerinden sonra yağmur ve sağanak yağışlı 13
 
TRABZON Parçalı ve çok bulutlu; bugün (Çarşamba) öğle saatlerinden sonra yağmur ve sağanak yağışlı 12
 
DOĞU ANADOLU
Parçalı ve çok bulutlu; aralıklı karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Elazığ, Tunceli, Bingöl, Muş, Bitlis, Şırnak ve Hakkari çevrelerinde yer yer kuvvetli ve yoğun olması bekleniyor.
 
ERZURUM Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı kar yağışlı 1
 
KARS Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden sonra aralıklı kar yağışlı 0
 
MALATYA Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve karla karışık yağmurlu, yüksekleri kar yağışlı 5
 
VAN Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden sonra aralıklı kar yağışlı 5
 
GÜNEYDOĞU ANADOLU
Parçalı ve çok bulutlu; yer yer kuvvetli ve yoğun olmak üzere bölge genelinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; güney kesimlerinde yağmur ve sağanak, bölgenin kuzey ve yüksek kesimlerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor.
 
ADIYAMAN Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; bugün (Çarşamba) yer yer kuvvetli olması bekleniyor. 10
 
BATMAN Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; yer yer kuvvetli olması bekleniyor. 9
 
DİYARBAKIR Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu, yüksekleri karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçecek. Yağışların; bugün (Çarşamba) yer yer kuvvetli ve yoğun olması bekleniyor. 7
 
ŞANLIURFA Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; bugün (Çarşamba) yer yer kuvvetli olması bekleniyor. 11
 
DENİZLERDE HAVA
 
Batı Akdeniz'in batısında sabah fırtına, Batı Karadeniz'in batısı, Marmara, Ege ve Batı Akdeniz'de fırtınamsı rüzgar bekleniyor.
 
KARADENİZ Hava Durumu: Çok bulutlu, yağmurlu, Rüzgar: Batı Karadeniz'de kuzey ve kuzeydoğudan 4 ila 6, batısı akşam saatlerine kadar 5 ila 7, Doğu Karadeniz'de batı ve güneybatıdan 2 ila 4, batısı kuzeydoğudan, akşam kuzeybatıdan 4 ila 6 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 1,5m Orta ve Batı Karadeniz 1,5 ila 2,5m Görüş: İyi, yağış anında orta.
 
MARMARA Hava Durumu: Çok bulutlu, yağmurlu, Rüzgar: kuzey ve kuzeydoğudan 5 ila 7, akşam 4 ila 6 kuvvetinde, Dalga: 2,0 ila 3,0m, Görüş: İyi, yağış anında orta.
 
EGE Hava Durumu: Parçalı bulutlu, Rüzgar: Kuzey Ege'de kuzeydoğudan 5 ila 7, öğleden sonra 4 ila 6, Güney Ege'de kuzey ve kuzeybatıdan 5 ila 7, akşam 4 ila 6 kuvvetinde, Dalga: 2,0 ila 3,0m Görüş: İyi.
 
AKDENİZ Hava Durumu: Parçalı çok bulutlu ve doğusu sağanak yağışlı, Rüzgar: Batı Akdeniz'de kuzey ve kuzeybatıdan 6 ila 8, öğleden sonra 5 ila 6, gece 3 ila 5, Doğu Akdeniz'de doğu ve kuzeydoğudan, sabah doğusu güneydoğudan, akşam batısı kuzeybatıdan 3 ila 5, sabah saatlerinde 6 kuvvetinde, Dalga: 3,0 ila 4,0m, doğusu ila akşam geneli 1,5 ila 2,5m Görüş: iyi, yağış anında orta.
 
VAN GÖLÜ Hava Durumu: Çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren kar yağışlı, Rüzgâr: doğu ve kuzeydoğudan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 0,25 ila 0,75m, Görüş: İyi, yağış anında zayıf.

Arkadaşına Gönder   Yazdır   Önceki sayfa   Sayfa başına git  
 
 
Yeşil Göl Karların Erimesiyle Sualtı Parkına Dönüşüyor.
 
Muhteşem Selfie!
 
 
FACEBOOK YORUM Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın hemen onaylansın...
YORUMLAR     Onay bekleyen yorum yok.
 

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
 
 
 
   
 
Bu haber henüz yorumlanmamış...

 
DİĞER HABERLER
 
Bugün Hava Nasıl Olacak?
Hava sıcaklığının güneybatı kesimlerde 2 ila 4 derece azalacağı, diğer ...
Bugün Hava Nasıl Olacak?
Ülke genelinde hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor, mevsim ...
Hakkari ve Sivas Beyaza Büründü
Hakkari ve Sivas sabaha karşı etkili olan kar yağışı nedeniyle beyaza büründü.
Bugün Hava Nasıl Olacak?
Hava sıcaklığının batı kesimlerde 2 ila 4, doğu kesimlerde 5 ila 10 derece ...
 
 
Bugün Hava Nasıl Olacak?
Hava sıcaklığı yağış alan yerlerde yağışla birlikte 4 ila 8 derece azalacağı, ...
Bugün Hava Nasıl Olacak?
Hava sıcaklığının bugün Batı Karadeniz kıyılarında 1 ila 3 derece artarak, ...
Bugün Hava Nasıl Olacak?
Yapılan son değerlendirmelere göre hava sıcaklığının 1 ila 3 derece artarak ...
Bugün Hava Nasıl Olacak?
Yapılan son değerlendirmelere göre ülkemiz genelinin parçalı, yer yer ...
 
 
Bugün Hava Nasıl Olacak?
Yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu ...
Bugün Hava Nasıl Olacak?
Hava sıcaklığının kuzey ve iç kesimlerde 2 ila 4 derece azalacağı, diğer ...
Bugün Hava Nasıl Olacak?
Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor. Ülke genelinde mevsim ...
Bugün Hava Nasıl Olacak?
Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor. Ülke genelinde mevsim ...
 
 
  GÜNÜN MANŞETLERİ
Bakan Koca: 6.5 milyon doz aşı pazartesi Türkiye'de

Bakan Koca: 6.5 milyon doz aşı pazartesi Türkiye'de

  2021 Yılı Mutlu ,Sağlık Dolu Bir Yıl Olsun.
 
  Şimdi KKTC İçin Tarihi Fırsatlar Zamanı
  ÇOK OKUNANLAR
www.buyukantalya.com
  YAZARLAR
 
 
Şimdi KKTC İçin Tarihi Fırsatlar Zamanı
 
Mehmet Kesim
 
 
El cevap: Caizdir
 
Hüseyin Kaya
 
 
Girişimci Öğrenci
 
Faik Koç
 
 
KKTC'de Kronikleşen Sorunlar
 
Reşit KESİM
 
 
2021 Yılı Mutlu ,Sağlık Dolu Bir Yıl Olsun.
 
Byturco diyor ki...
   
  Süleyman SOYLU  
   
  Yılmaz Erdoğan  
  FOTO GALERİ
Güzeller Güzeli Rus Spor Spikeri, Sosyal Medyaya Damga Vuruyor

Güzeller Güzeli Rus Spor Spikeri, Sosyal Medyaya Damga Vuruyor

magazinekibi
   
  BONNE VIE Dergisi  
   
  ​Mehmet Akif Alakurt  
  ÇOK YORUMLANANLAR
 
  Bak Sen Sıla'ya!
  FACEBOOK'TA BYTURCO
  TWITTER'DA BYTURCO
  ANKET
     
 
Düzenli Olarak Spor Yapabiliyor Musunuz?

Evet
Hayır

Sonuçlar Anket arşivi
 
     
 
 
 
  •Künye
  •İletişim
  •Reklam
  •Sitene EKle
 
 
  •Antalya
  •KKTC
  •Türkiye
  •Dünya
  •Spor
  •Özel Röportaj
 
 
  •Siyasiler
  •Yaşam
  •Çeşitli
 
 
  •Spor
  •Magazin
  •Antalya
  •KKTC
  •Türkiye
  •Dünya