5 Yıllık Dostluk Bitiyor

28 Aralık 2010 Salı  12:27


TÜM EKİP EĞLENCEDE BULUŞTU
Ali Rıza Bey ve kızlarının yüzü nihayet güldü! Son beş yıla damgasını vuran Yaprak Dökümü yarın akşam son bölümüyle ekranlarda olacak. İlk bölümünden bugüne hem kendileri ağlayan hem izleyicileri ağlatan dizi ekibi önceki akşam Nişantaşı'nda Lüküs Saz adlı gece kulübünde eğlendi. Yemeğe yapımcı Kerem Çatay, Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Tolga Karel, Başak Sayan, Gökçe Bahadır, Ali Sunal, Seda Demir, Yusuf Atala, Ahmet Saraçoğlu katıldı.

'BİZ BİR AİLE GİBİ OLMUŞTUK'

Birlikte şarkılar söyleyen dizi ekibi, mutluluğu ve hüznü bir arada yaşadı. Geceye sevgilisi Ali Sunal'la katılan Gökçe Bahadır, "Güzel duygular. Hüzünler, her şey bir arada" dedi. Yönetmen "Bitti" diyene kadar hüznü yaşadıklarını söyleyen Güven Hokna, "Dizinin sinema filmi çekilecek olsa haberimiz olurdu" diye konuştu. Halil Ergün ise sadece, "Beş yıllık beraberlik buruk bitti. Biz bir aile gibi olmuştuk" dedi.

ALİ RIZA BEY DÜETİ

Halil Ergün gecede bütün şarkılara eşlik etti. Yapımcı Kerem Çatay, Güven Hokna ve bütün oyuncularla tek tek ilgilendi. Bennu Yıldırımlar ve Mustafa Avkıran bol bol sohbet etti...Sayfa Adresi: http://byturco.com/haber/5-Yillik-Dostluk-Bitiyor/350170