Sarai'nin Montunu Satıp Yol Parası Yapmış

21 Şubat 2013 Perşembe  09:15

Kayıtlarda Sierra'nın kayıp montunu satarken görüntülenen Ziya T.'nin, sattığı montun parasıyla Karabük'e gittiği öğrenildi. Amerikalı Sarai Sierra'nın cinayeti ile ilgili aranan katil zanlısı Ziya T. ile ilgili yeni deliller elde edildiği bildirildi.

Karabük'e gittiği iddia edilen Ziya T.'nin cinayetin ardından İstanbul'da nerelerde görüldüğü ve ardından Karabük'e nasıl gittiği yönünde de çalışmalarını aralıksız sürdürülüyor. Fatih ve Esenler'de toplam 561 güvenlik kamera kaydını inceleyen ekipler kamera görüntülerinde zanlı Ziya T.'nin Fatih'te, Sierra'nın kahverengi deri montunu satarken güvenlik kameralarınca kaydedildiğini bildirdi.

Görüntülerde Ziya T.'nin montu sattığı kişiyle pazarlık yaptığı ve şahsın montu eline alarak incelediğinin görüldüğü bildirildi. Ziya T.'nin sattığı montun parasını Karabük'e gitmek için kullandığı belirtiliyor. Sierra'nın kayıp olan cep telefonu ve iPad'i hâlâ aranıyor.Sayfa Adresi: http://byturco.com/haber/Sarai-nin-Montunu-Satip-Yol-Parasi-Yapmis/378957