Antalya City Expo 16 Mart'ta Kapılarını Açıyor

9 Şubat 2016 Salı  12:46

Pyramids Grup tarafından organize edilen fuarın tanıtım toplantısı, Akra Barut Otel'de yapıldı. Toplantıya, Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü, Başkan Yardımcısı Adlıhan Dere, Genel Sekreter Hüseyin İnce, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Badak ve Pyramids Grup Fuarcılık Ceo'su Tolga Tezel katıldı. 

Fuar kapsamında çeşitli eğitim sempozyumları, belediyelere yönelik çeşitli faaliyetler gerçekleştirileceğini belirten Hakan Tütüncü, "Bu etkinlikler fuara farklı bir boyut kazandıracak. Belediyeler Birliği olarak bu fuarları çok önemsiyoruz. Bu yıl Kasım ayında faaliyete başlayan Fuar Danışma Kurulu belediyelerdeki temsilcilerle toplantılar yaptı. Bu fuarın Türkiye'de en iyi şekilde duyurulması, uluslararası alanda katılımın artması için ne ne yapılması gerekiyorsa onu yaptılar. Bu fuarımıza bu yıl çok daha fazla uluslararası ziyaretçi bekliyoruz. Geçen yıl Arap coğrafyasından çok farklı katılımcılar olmuştu. Avrupa'dan da katılımlar olmuştu. Uluslararası noktada da belli bir seviyeyi yakalamıştık" diye konuştu. 

Geçen yıl 13 bin 450 kişinin fuarı ziyaret ettiğini aktaran Başkan Tütüncü, "Bu yıl da inşallah katılımın daha üst düzeyede olacağını bekliyoruz. Fuara 15 bin profesyonel ziyaretçi bekliyoruz" dedi. Tütüncü, Antalya markasına katkı sağlayacak fuarı kurumsal zemine oturtmanın gayreti içersinde olduklarını da sözlerine ekledi.

Fuarda; belediye ve ulaşım araçları, geçiş ve aktarma sistemleri, belediye demirbaş ve tüketim malzemeleri, kent mobilyaları, park-bahçe düzenlemeleri, bahçe süs bitkileri, peyzaj, altyapı, su gaz, yol malzeme ve ekipmanları, arıtma sistemleri, temizlik ve bakım ekipmanları, ses, ışık ve görüntü ekipmanları, spor tesisi ve spor malzemeleri, güvenlik, yangın, iş sağlığı ve güvenliği, elektrik, elektronik, bilgisayar, otomasyon, yazılım, e-belediyecilik sistemleri gibi yeni ürün grupları ziyaretcilerin beğenisine sunulacak.Sayfa Adresi: http://byturco.com/haber/Antalya-City-Expo-16-Mart-ta-Kapilarini-Aciyor/400359