Yıldız Sanatçılardan Türk Kızılayı Yararına Konser

20 Mayıs 2016 Cuma  12:52

Türk Kızılayı'ndan yapılan açıklamaya göre, açılış konuşmasını Orhan Gencebay'ın yapacağı "Türkiye'nin Yıldızları Kızılay İçin Söylüyor" konseri, 29 Mayıs'ta Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleştirilecek. Sanatçılara İskender Paydaş ve orkestrası eşlik ederken, 14 dansçısıyla Adil Şan da "Diriliş" dansını sahneleyecek.

Nilüfer ve Sezen Aksu'nun kostümleri Kızılay yararına satılacak

Vatan Şaşmaz'ın sunacağı konserde Nilüfer ve Sezen Aksu'nun sahne kostümleri de Türk Kızılayı yararına açık artırmayla satışa sunulacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım, konserde sahne alacak sanatçıların ve katkıda bulunan Sezen Aksu, Orhan Gencebay ve Nilüfer'in yaklaşımlarının, Kızılay konusunda olduğunu düşündükleri hassasiyetin gerçek bir ispatı olduğunu vurguladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Denizbank, Mastercard, Kızılay Maden Suları, Beştepe Güvenlik ve Ons Reklamcılık tarafından desteklenen konserin biletleri, "biletix.com" internet sitesinde satışa sunuldu. Sayfa Adresi: http://byturco.com/haber/Yildiz-Sanatcilardan-Turk-Kizilayi-Yararina-Konser/402140