Başkan Uysal EMİTT’e Kaleiçi’ni Tanıtacak

23 Ocak 2018 Salı  00:01


Muratpaşa Belediyesi, Dünya Kültür Mirası’nın parçası haline getirmeye çalıştığı Kaleiçi’nin tanıtımı için 2018 çalışmasına başladı. İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl 22’incisi düzenlenecek fuar, 25 Ocak perşembe başlayacak ve 28 Ocak pazar gününe kadar devam edecek.


Muratpaşa Belediyesi, fuara, 70 metrekarelik standıyla Kaleiçi konseptini tarihi Kaleiçi konağı, Üçkapılar ve UNESCO Dünya Kültür Miras Geçici Listesi’nde yer alan Yivli Minare’nin figüratif çalışmalarıyla taşıyacak. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın da yer alacağı fuarda ayrıca Kaleiçi’nde bulunan otellerin, pansiyonların üyesi olduğu sivil toplum kuruluşları ve butik oteller Muratpaşa’yla birlikte katılacak.


Antalya Turistik İşletmeciler, Otelciler ve Pansiyoncular Derneği Birinci Başkanı İrfan Bileydi ve İkinci Başkan Hikmet Öztürk, Antalya Otelciler ve Pansiyoncular Odası Başkanı Özcan Sucu’yla birlikte Kaleiçi’nde özgün mimariyle dikkat çeken butik oteller fuarda yer alacak.Sayfa Adresi: http://byturco.com/haber/Baskan-Uysal-EMITT-e-Kaleici-ni-Tanitacak/410881