MHP Milletvekli Adayı Abdurrahman Başkan Batı İlçelerini Ziyaret Etti

29 Mayıs 2018 Salı  12:22

24 Haziran Seçimlerine Günler kala MHP  milletvekilii adayları ilçelerde ziyaretlerini sürdürüyor.
MHP Antalya Milletvekili adayı Abdurrahman Başkan Yanında Milletvekili adayları Mehmet Ali Tıuna, Hakan Topçu İl başkan Yardımcısı Zeki Tunç İl yöneticileri Hasan Şahin ,Şefik Çalışkan  ile birlikte Kaş Demre Fiinike ve Kumlucada ziyaretlerde bulundular
Ulupınarda iftar yapan MHP li grup Bugünde Döşemealtı Korkuteli Elmalıda ziyaretlerini sürdürecek.
MHP Antalya Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan Batı İlçeleri Ziyaretinde ,"Ben taş üstüne taş koymazsam bu milletvekilliği bana haram olsun” dedi.               
24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimi öncesi Kaş, Demre, Finike, Kumluca, ilçelerine giden MHP’nin birinci sıra Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan büyük ilgiyle karşılandı. Esnafın ve halkın sorunlarını dinleyip, notlar alan Başkan şunları söyledi:
“Bizi parlamentoya neye gönderiyorsunuz? Gidin hava atın, ceylan derisi koltuklarda oturun diye seçmiyorsunuz pek tabi ki. Sizin sorununuz benim sorunum ve her zamanda yanınızda olacağıma da söz veriyorum. Ben sanayiciyim, Ziraat Mühendisiyim; köylünün, çiftçinin, işçinin, memurun, turizmcinin ve siz değerli esnaflarımızın yanındayım. Antalya’dan MHP’li 16 Milletvekili adayı kolları sıvadık ve sizlerin dertlerini dinlemek için yola koyulduk. Eğer çoğunlukla seçilirsek parlamentoda daha güçlü olacağız. İşte o zaman bütün sorunlarınızı rahatlıkla yerine getirebileceğiz. Bir işadamı olarak eğer ben; taş üstüne taş koymazsam bu milletvekilliği bana haram olsun.”
 
ANTALYA BİZİM GÖZBEBEĞİMİZ         
MHP Antalya Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan, Kaş, Demre, Finike ve Kumluca esnafının turistlerin gelmemesinden şikayetçi olduklarını ifade etti.
Abdurrahman Başkan:
“Çok haklılar, gerçekten turist esnafın kapısın çalmaz oldu. Bunun nedeni de; her şey dahil paketinden kaynaklanıyor. Tur şirketleri turistleri havaalanlarından alıyor otele yerleştiriyor ve daha sonra da alıp, doğruca ülkesine yolcu ediyor. Ayrıca şehir turuna çıkarsalar bile, kendi belirledikleri restoranlara, hediyelik eşya satıcılarına götürüyorlar. Bu da pek tabi ki, küçük esnafa darbe vuruyor. 24 Haziran seçimlerinden sonra, duruma mutlaka bir formül bulacağız. Eskiden olduğu gibi ülkemize gelen turisti sahaya indirerek esnafımızın yüzünü güldüreceğiz” diye konuştu.        
 

 Sayfa Adresi: http://byturco.com/haber/MHP-Milletvekli-Adayi-Abdurrahman-Baskan-Bati-Ilcelerini-Ziyaret-Etti/411605