Kickboks Milli Takımımız Sırbistan'da

7 Temmuz 2018 Cumartesi  23:44

. Sırbistanın önemli  şehirlerinden Jagodina'da gerçekleşecek müsbakalar için Kickboks Milli Takımımız  tüm hazirliklar tamamlandi.
Türkiye milli takim kadrosu : Kafile başkanı Erdin Aygün (Profesyonel Şube Başkanı) İdareci: Kaan Özgür Kayıcı(Dış İlişkiler Kurulu Uyesi) Antrenörler: Talat Ayhan, Oğuz Güzel ,sporcular: 71 kg.Kenan Uslu, 71 kg. Abdullah Kaplan 86 kg. Kan Emir Göç. 63.5 kg Neşet Olcen. 60 kg. Yahya Gökalp. 78 kg. Hasan Demir. 63.5 kg Mertcan Songü den oluşuyor.
 Türkiye Kickboks Federasyonu Başkanı Salim  Kayıcı tüm dünyada popüler olan profesyonel kickboksta biz de varız diyebilmek için Türk sporcularının yurt dışındakı turnuvalara katılarak tecrübe edinmelerini amaçladıklarıni bunun için bu turnuvaya katılma kararı aldıklarını ve Türk profesyonel sporcularına güvendigini ve basarılı sonuclar beklediğini söyledi.
Türkiye Belgrad Büyükelçisi Tanju Bilgiç Kickboks Milli takımını ziyaret ederek başarılar diledi.Sayfa Adresi: http://byturco.com/haber/Kickboks-Milli-Takimimiz-Sirbistan-da/411746