Başkan Uysal’a hemşehri desteği

20 Mart 2019 Çarşamba  22:47

Başkan Uysal, Millet İttifakı Gazipaşa Belediye Başkan adayı Mehmet Ali Yılmaz, CHP ve İYİ Partili yöneticiler ve Gazipaşa Belediye Meclis üyesi adaylarıyla birlikte Gazipaşalılar Derneği’ni ziyaret etti. Başkan Uysal ve beraberindekiler, Dernek Başkanı Resul Kaya ve kalabalık bir grup tarafından karşılandı.  
Başkan Uysal, hemşerileriyle buluşmasında, Muratpaşa’da bir yerel yönetim modeli oluşturmak için mücadele ettiklerini söyledi. Bu modelin üretilen hizmetlerin çeşitliği, kapsamı ve gücüyle doğrudan ilişkili olduğunun altını çizen Başkan Uysal, “Temel hizmet alanları dışında yaşlı ve engelli hizmetleri, gıda, eşya ve giyecek yardımları, halk çamaşırhaneleri, kreşlerden başlayan ve üniversite sınavlarına yönelik destek eğitim çalışmalarıyla devam eden bir sosyal hizmet ağı oluşturduk” diye konuştu. 
Bu ağın Muratpaşa’da 21 bin kişiye ulaştığının altını çizen Başkan Uysal, Türkiye çapında düzenli nüfusuna en kapsamlı sosyal hizmet üreten belediyenin Muratpaşa olduğunu söyledi. Bununla birlikte Ramazan ayında, Muharrem’de, Milli bayramlarda Muratpaşa’da yaşayan herkesin özel addettiği her günde Muratpaşa sakinleriyle yan yana, gönül gönle olduklarını belirten Başkan Uysal, bu çalışmaların yeni dönemde artarak devam edeceğini söyledi.
Diğer konuşmaların ardından söz alan dernek üyeleri Muratpaşa Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek, “Her zaman sizin yanınızdayız” dedi.Sayfa Adresi: http://byturco.com/haber/Baskan-Uysal-a-hemsehri-destegi/412575