14 Mart Tıp Bayramı İçin Özel Kutlama

14 Mart 2022 Pazartesi  20:48

SAHNE ÖĞRENCİLERİN
Etkinliğe Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Murat Turhan, Prof. Dr. Cengiz Toker, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yıldıray Çete, Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan, Antalya Milletvekili Mustafa Köse ve akademisyenler katıldı.
Tıp fakültesi öğrencilerinin de yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte geleneksel olarak
tavuklu pilav ikramı yapıldı. Ardından yine Tıp Fakültesi öğrencilerinden oluşan müzik grubunun konseriyle kutlamalar devam etti.
REKTÖR ÖZKAN’DAN KUTLAMA
Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan da üniversitede görev yapan hekimler ve geleceğin hekimleri öğrenciler başta olmak üzere tüm sağlık camiasının 14 Mart Tıp Bayramını kutladı. Bu kutsal mesleğin bir parçası olmaktan gurur duyduğunun altını çizen Rektör Prof. Dr. Özkan, “Yine tarih boyunca
pek çok amansız hastalığa çare bulmuş, çalışmaları için kendi sağlığını tehlikeye atmış, buluşlarıyla tıp biliminde çığır açmış tüm bilim insanlarımızı minnetle anıyorum. Sağlık alanında bir marka haline gelen
üniversitemize çalışmalarıyla katkı sağlayan değerli doktorlarımıza, tıp fakültemizde geleceğin hekimlerini yetiştiren kıymetli hocalarımıza ve fedakâr tüm sağlık çalışanlarımıza da yürekten teşekkürlerimi sunuyorum.” diye konuştu.

POF.DR.ÖMER ÖZKAN  KENDİSİNE  BÜYÜK İLGİ GÖSTEREN  TIP ÖĞRENCİLERİ İLE KOYU SOHBETE DALDI

Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan Fakülte bahçesinde bir araya geldiği Tıp Öğrencilerinden büyük ilgi gördü,Özkan öğrencilerle  birlikte  açık alanda yer sohbetinde keyifli saatler geçirdiler.
 Sayfa Adresi: http://byturco.com/haber/14-Mart-Tip-Bayrami-Icin-Ozel-Kutlama/417403