Türkçe En İyi İnternet Gazetesi
Günün Haberleri Giriş Sayfam Yap Favorilere Ekle Künye İletişim Son Dakika Ekle RSS
 
 
ANA SAYFA ANTALYA KKTC TÜRKİYE DÜNYA SPOR FOTO GALERİ VİDEO GALERİ
ANTALYA   9/14 °C
 
 
    KKTC'de Organik Tarım ve İyi Tarım Uygulamaları” konulu eğitim  
 
    Görüşme sonunda Küresel Sıfır Atık İyi Niyet Beyanı imzalandı.  
 
    Konyaaltında Büşra Özdemir'den Miting Gibi Aday Adaylığı Açıklaması  
 
    İklim değişikliği Akdeniz Üniversitesi’nde tartışılacak  
Türkiye Soğuk Hava, Yağış Kar ve Buzlanma etkisi altında
Türkiye Soğuk Hava, Yağış Kar ve Buzlanma etkisi altında
 
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre Türkiye Soğuk Hava, Yağış Kar ve Buzlanma etkisi altında
 
7 Ocak 2019 Pazartesi - 09:32

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Marmara'nın doğusu, Güney ve İç Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu,nun yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Genellikle kar, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Güneydoğu Anadolu'nun güney ve batısı ile Muğla ve Aydın çevrelerinde yağmur şeklinde görülecek yağışların, Bugün Hakkari ve Şırnak'ın doğusunda, yarın (Salı) sabah saatlerinden itibaren Tunceli, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır'ın kuzey ve doğusu, Batman, Siirt, Muş'un batısı ile Elazığ'ın kuzey ve doğusunda yoğun kar şeklinde (20-50 cm.) olması bekleniyor.
HAVA SICAKLIĞI: Kuzey,iç ve doğu kesimlerde 2 ila 5 derece azalacağı, diğer yerlerde değişmeyeceği tahmin ediliyor.
RÜZGAR: Genellikle güney ve güneybatı, kuzeybatı kesimler Karadeniz kıyılarında kuzey ve kuzeybatı yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.
UYARILAR
YOĞUN KAR YAĞIŞI UYARISI: Yağışların; Bugün Hakkari ve Şırnak'ın doğusunda, yarın (Salı) sabah saatlerinden itibaren Tunceli, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır'ın kuzey ve doğusu, Batman, Siirt, Muş'un batısı ile Elazığ'ın kuzey ve doğusunda yoğun kar şeklinde (20-50 cm.) olması beklendiğinden başta çığ tehlikesi olmak üzere buzlanma ve don olayı ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı yetkililerin ve vatandaşlarımızın dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir.
BUZLANMA VE DON OLAYI UYARISI: Ülkemizin iç ve doğu kesimleri ile Marmara'da yer yer kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı beklendiğinden yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı (Ulaşımda aksamalar vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.
BÖLGELERİMİZDE HAVA
MARMARA
Çok bulutlu, doğu kesimlerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bölge genelinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.
BURSA °C, 2°C
Çok bulutlu ve kar yağışlı
ÇANAKKALE °C, 4°C
Çok bulutlu
İSTANBUL °C, 4°C
Çok bulutlu, il geneli aralıklı kar yağışlı
KIRKLARELI °C, 0°C
Çok bulutlu
EGE
Çok bulutlu, Aydın ve Muğla çevrelerinin hafif yağmurlu, Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak ve Denizli çevrelerinin kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.
A.KARAHISAR °C, -1°C
Çok bulutlu, aralıklı kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. İl genelinde kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı bekleniyor.
IZMIR °C, 8°C
Çok bulutlu
MANISA °C, 6°C
Çok bulutlu
MUĞLA °C, 4°C
Çok bulutlu, hafif yağmurlu
AKDENİZ
Parçalı ve çok bulutlu, iç kesimlerinin kar yağışlı, kıyılarının aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.
ADANA °C, 12°C
Çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı
ANTALYA °C, 11°C
Çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı
BURDUR °C, 3°C
Çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı karla karışık yağmur ve kar yağışlı
HATAY °C, 9°C
Çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı
İÇ ANADOLU
Çok bulutlu, bölge genelinin kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bölge genelinde yer yer kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı bekleniyor.
AKSARAY °C, 2°C
Çok bulutlu, aralıklı kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. İl genelinde kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı bekleniyor.
ANKARA °C, -2°C
Çok bulutlu ve bu sabah saatlerinde kuzeyi ile gece saatlerinden itibaren il geneli kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. İl genelinde kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı bekleniyor.
CANKIRI °C, -2°C
Çok bulutlu ve bu gece saatlerinden itibaren kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. İl genelinde kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı bekleniyor.
ESKISEHIR °C, -1°C
Çok bulutlu, aralıklı kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. İl genelinde kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı bekleniyor.
BATI KARADENİZ
Çok bulutlu, Karabük ve Kastamonu dışında bölge genelinin aralıklı karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayının görüleceği tahmin ediliyor.
BARTIN °C, 2°C
Çok bulutlu, aralıklı karla karışık yağmurlu
BOLU °C, -2°C
Çok bulutlu, aralıklı kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. İl genelinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.
DÜZCE °C, 2°C
Çok bulutlu ve aralıklı kar yağışlı
ZONGULDAK °C, 4°C
Çok bulutlu, aralıklı karla karışık yağmurlu
ORTA ve DOĞU KARADENİZ
Çok bulutlu ve bölge genelinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Kıyı kesimlerde yağmur ve karla karışık yağmur, bölgenin iç kesimlerinde kar şeklinde olacağı tahmin ediliyor. Bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı görüleceği tahmin ediliyor.
AMASYA °C, 2°C
Parçalı çok bulutlu, kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
ARTVİN °C, 6°C
Parçalı çok bulutlu, karla karışık yağmur ve yer yer kar yağışlı
SAMSUN °C, 6°C
Parçalı çok bulutlu, aralıklı yağmur ve yer yer karla karışık yağmurlu, iç kesimlerinin kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
TRABZON °C, 10°C
Parçalı çok bulutlu, aralıklı yağmur ve yer yer karla karışık yağmurlu, iç kesimlerinin kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
DOĞU ANADOLU
Çok bulutlu ve bölge genelinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Güneybatısında yağmur ve karla karışık yağmur, diğer kesimlerinde kar şeklinde olması beklenen yağışların bugün (Pazartesi)Hakkari ve Şırnak'ın doğu çevrelerinde, yarın (Salı) sabah saatlerinde Tunceli, Bingöl, Bitlis, Muş'un batısı ile Elazığ'ın kuzey ve doğusunda yer yer yoğun kar şeklinde olması bekleniyor. Bölgenin kuzey ve doğusunda buzlanma ve don olayı görüleceği tahmin ediliyor.
ELAZIĞ °C, 4°C
Çok bulutlu, yağmur ve karla karışık yağmurlu zamanla kar yağışı geçecek. Yağışların yarın (Salı) sabah saatlerinde kuzey ve doğusunda yer yer yoğun kar şeklinde olacağı tahmin ediliyor.
ERZURUM °C, -1°C
Çok bulutlu ve kar yağışlı
IĞDIR °C, 5°C
Çok bulutlu ve karla karışık yağmurlu
KARS °C, -2°C
Çok bulutlu ve kar yağışlı
GÜNEYDOĞU ANADOLU
Çok bulutlu, bölge genelinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağmur ve sağanak, zamanla kuzey ve doğusunda karla karışık yağmur ve yer yer kar şeklinde olacağı tahmin edilen yağışların; Yarın (Salı) sabah saatlerinden itibaren Diyarbakır'ın kuzey ve doğusu ile Batman ve Siirt çevrelerinde yer yer yoğun kar şeklinde olması bekleniyor.
DIYARBAKIR °C, 6°C
Çok bulutlu, yağmur ve karla karışık yağmurlu, zamanla kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Salı) sabah saatlerinden itibaren kuzey ve doğu kesimlerinde yer yer yoğun kar şeklinde olması bekleniyor.
GAZIANTEP °C, 6°C
Çok bulutlu ve yağmurlu
SIIRT °C, 6°C
Çok bulutlu, yağmur ve karla karışık yağmurlu, zamanla kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Salı) sabah saatlerinden itibaren yer yer yoğun kar şeklinde olması bekleniyor.
ŞANLIURFA °C, 8°C
Çok bulutlu ve yağmurlu
DENİZLERDE HAVA
Kuzey Ege’nin kuzeyi ile sabah saatlerinde Doğu Karadeniz’de fırtına; Batı Karadeniz, gece saatlerinde Marmara, öğle saatlerinden sonra Batı Akdeniz’in batısı ve Güney Ege’de fırtınamsı rüzgar bekleniyor.
KARADENİZ
Hava Durumu: Çok bulutlu, aralıklı yağmurlu, batısı karla karışık yağmur ve kar yağışlı, Rüzgâr: Batı Karadeniz'de batı ve güneybatıdan, batısı kuzeybatıdan 4 ila 6 (30-50 km/sa), sabah saatlerinde doğusu ile akşam saatlerinden itibaren batısı 7 (60 km/sa), Doğu Karadeniz'de batı ve kuzeybatıdan, akşam saatlerinden itibaren doğusu güneydoğudan 2 ila 4 (10-30 km/sa), öğle saatlerinde batısı batıdan 4 ila 6 (30-50 km/sa), sabah saatlerinde geneli batı ve kuzeybatıdan 6 ila 8 (50-75 km/sa) kuvvetinde; Dalga: 1,0ila 2,0m, sabah saatlerinden Batı Karadeniz’in doğusu ile akşam saatlerinden itibaren batısı 2,0 ila 3,0m, sabah saatlerinde Doğu Karadeniz 3,5 ila 4,5m, Görüş: İyi, yağış anında orta; fırtına anında zayıf.
MARMARA
Hava Durumu: Çok bulutlu, aralıklı kar yağışlı, Rüzgâr: Kuzey ve kuzeydoğudan 3 ila 5 (20-40 km/sa), akşam saatlerinde 4 ila 6 (30-50 km/sa), gece saatlerinde 7 (60 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m, akşam saatlerinden itibaren 1,5 ila 2,5m, Görüş: İyi, yağış anında orta.
EGE
Hava Durumu: Çok bulutlu, güneyi ile açıkları aralıklı sağanak yağışlı, Rüzgar: Kuzey Ege'de kuzey ve kuzeydoğudan 3 ila 5 (20-40 km/sa), öğle saatlerinde kuzeyi 4 ila 6 (30-50 km/sa), akşam saatlerinden itibaren güneyi 5 ila 7 (40-60 km/sa), kuzeyi 8 (75 km/sa), Güney Ege'de kuzey ve kuzeydoğudan, akşam saatlerine kadar güneyi kuzeybatıdan 3 ila 5 (10-30 km/sa), akşam saatlerinde kuzeyi 4 ila 6 (30-50 km/sa), gece saatlerinde 7 (60 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m, gece saatlerinde Güney Ege’de 2,0 ila 3,0m, akşam saatlerinden itibaren Kuzey Ege’nin kuzeyinde 3,5 ila 4,5m, Görüş: İyi, yağış anında orta, fırtına anında zayıf.
AKDENİZ
Hava Durumu: Çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, Rüzgâr: Batı Akdeniz'de batı ve güneybatıdan, gece saatlerinde kuzeydoğudan, doğusu güneydoğudan 3 ila 5 (20-40 km/sa), öğle saatlerinden sonra batısı güneybatıdan 5 ila 7 (40-60 km/sa), Doğu Akdeniz'de batı ve güneybatıdan, kuzeyi kuzeydoğudan 2 ila 4 (10-30 km/sa), gece saatlerinde kuzeyi 3 ila 5 (20-40 km/sa), güneyi güneydoğudan 6 (50 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m, öğle saatlerinden sonra Batı Akdeniz’in batısı 2,0 ila 3,0m, Görüş: İyi, yağış anında orta.
VAN GÖLÜ
Hava Durumu: Çok bulutlu, aralıklı kar yağışlı Rüzgâr: Güney ve güneybatıdan, akşam saatlerinden itibaren doğusu güneydoğudan 3 ila 5 (20-40 km/sa), gece saatlerinde 6 (50 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 0,25 ila 0,75m, gece saatlerinde yer yer 1,0m, Görüş: İyi yağış anında ortada

Arkadaşına Gönder   Yazdır   Önceki sayfa   Sayfa başına git  
 
 
''Muratpaşa'da Sanat Var'' Ocak Ayında altı Etkinlikle Sürecek
 
Antalyaspor Hazırlıklarını ara vermeden sürdürüyor
 
 
FACEBOOK YORUM Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın hemen onaylansın...
YORUMLAR     Onay bekleyen yorum yok.
 

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
 
 
 
   
 
Bu haber henüz yorumlanmamış...

 
DİĞER HABERLER
 
Olumsuz Hava Koşulları İstanbul'da Deniz Ulaşımını Etkiliyor
Olumsuz hava koşulları sebebiyle bazı İDO ve BUDO seferleri iptal edildi.
Doğu Anadolu Bölgesi İçin Uyarı
Doğu Anadolu Bölgesi'nde 5 il için sağanak uyarısı yapıldı.
Bugün Hava Durumu Nasıl Olacak?
Sıcaklıkların kuzey ve iç kesimlerde 3 ila 5 derece azalarak mevsim normalleri ...
Meteorolojiden Sağanak Uyarısı
Malatya, Elazığ, Bingöl, Tunceli ve Adıyaman'da sağanak bekleniyor....
 
 
Meteoroloji'den Marmara İçin Fırtına Uyarısı
Meteoroloji, yarın (cuma) öğle saatlerinden itibaren Marmara'da şiddetli ...
İstanbul Boğazı Sis Nedeniyle Deniz Trafiğine Kapatıldı
İstanbul Boğazı sis nedeniyle deniz trafiğine kapatıldı. Gece bastıran ...
Meteoroloji'den Beklenen Haber Geldi
Tüm bölgelerin az bulutlu ve açık, kuzey ve batı kesimlerin yer yer parçalı ...
Meteoroloji'den Güzel Haber
Meteoroloji'nin tahminlerine göre yurt genelinde yağış beklenmezken, sıcaklar 4 derece artacak...
 
 
Yurtta hava durumu 23 Mart 2017
Yapılan son değerlendirmelere göre, yurtta hava durumu bugün şöyle...
Hava Sıcaklığı Artacak
Meteoroloji'den yapılan son açıklamaya göre; Marmara'nın doğusu, Doğu ...
Bugün Hava Nasıl Olacak? 6 Mart 2017
Hava sıcaklığı kuzey ve iç kesimlerinde 2 ila 6 derece artacak ve diğer ...
İstanbul'da Ulaşıma Sis Engeli
İstanbul'da yoğun sis nedeniyle deniz ulaşımında aksamalar yaşanıyor. ...
 
 
  GÜNÜN MANŞETLERİ
Görüşme sonunda Küresel Sıfır Atık İyi Niyet Beyanı imzalandı.

Görüşme sonunda Küresel Sıfır Atık İyi Niyet Beyanı imzalandı.

  Nice Yüzyıllara Türkiyem
 
  Sen Çok Yaşa Türkiye Cumhuriyeti Devletim
  ÇOK OKUNANLAR
www.buyukantalya.com
  YAZARLAR
 
 
Sen Çok Yaşa Türkiye Cumhuriyeti Devletim
 
Mehmet Kesim
 
 
​Pembe Köşk
 
Prof.Dr.Ata Atun
 
 
İnsanlık Hali
 
Hüseyin Kaya
 
 
KKTC'DE YEREL SEÇİM HEYECANI
 
Reşit KESİM
 
 
Nice Yüzyıllara Türkiyem
 
Byturco diyor ki...
   
  Alkışlar Turgül Tomgüsehan İçin  
   
  Yılmaz Erdoğan  
  FOTO GALERİ
Güzeller Güzeli Rus Spor Spikeri, Sosyal Medyaya Damga Vuruyor

Güzeller Güzeli Rus Spor Spikeri, Sosyal Medyaya Damga Vuruyor

   
  BONNE VIE Dergisi  
   
  ​Mehmet Akif Alakurt  
  ÇOK YORUMLANANLAR
 
  Bak Sen Sıla'ya!
  FACEBOOK'TA BYTURCO
  TWITTER'DA BYTURCO
  ANKET
     
 
Düzenli Olarak Spor Yapabiliyor Musunuz?

Evet
Hayır

Sonuçlar Anket arşivi
 
     
 
 
 
  •Künye
  •İletişim
  •Reklam
  •Sitene EKle
 
 
  •Antalya
  •KKTC
  •Türkiye
  •Dünya
  •Spor
  •Özel Röportaj
 
 
  •Siyasiler
  •Yaşam
  •Çeşitli
 
 
  •Spor
  •Magazin
  •Antalya
  •KKTC
  •Türkiye
  •Dünya