Rockçı İmam Antalya'da Konser Verecek

15 Ocak 2015 Perşembe  18:31

Rockçı İmam Ahmet Muhsin Tüzer, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin organizasyonunda 17 Ocak Cumartesi günü Cam Piramit'te sahneye çıkacak. Konserinde 3 dilde parçalar seslendireceğini söyleyen Rockçı İmam Tüzer, "Konserimle İslam'ın terörle özdeşleştirilmeye çalışıldığı bir dönemde sevgi, hoşgörü, saygı, kardeşlik, birlik ve özgürlük gibi değerlerle topluma bir mesaj vereceğim" dedi.

Konser sonunda kendi yazdığı 'Rock N İmam' adlı kitabını tanıtıp, okurlarıyla paylaşacağını aktaran Ahmet Muhsin Tüzer, "Kitabımın kimlik ve inanç sorunu yaşayan gençlere rehber olacağına inanıyorum. İnsanların kendi özlerini ve değerlerini keşfetmelerine yardımcı olacak bir kitap yazdım. Kitabımla İslam üzerindeki bazı yanlış imajları değiştireceğim" diye konuştu.

Rockçı İmam Tüzer, konserin düzenlenmesine izin veren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile Sosyal İşler Dairesi Başkanı Mithat Yolcu'ya teşekkür etti.Sayfa Adresi: http://byturco.com/haber/Rockci-Imam-Antalya-da-Konser-Verecek/393589